В Інституті відбулася онлайн-зустріч «Присудження ступеня доктора філософії: перезавантаження» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

В Інституті відбулася онлайн-зустріч «Присудження ступеня доктора філософії: перезавантаження»

Чотирнадцятого липня 2022 р. в Інституті проведено онлайн-зустріч з обговорення Порядку присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 44. Тематика заходу викликала зацікавленість серед установ-партнерів Інституту та інших закладів вищої освіти, адже до цього часу ці питання широко не обговорювалися серед суб’єктів реалізації зазначеного Порядку.

До онлайн-зустрічі приєдналися науковці з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Донецького державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Класичного приватного університету, а також фахівці та аспіранти Інституту.

Науковий співробітник Інституту, інспектор з аспірантури, к.ю.н. Аліна Калініна виступила із докладною презентацією алгоритму процедури присудження ступеня доктора філософії. Зокрема, нею було висвітлено темпоральну складову процесу від моменту закінчення написання дисертаційної роботи до події вручення диплома.

Презентація викликала жваву дискусію щодо тонкощів розуміння окремих положень Порядку. Так само виникли й запитання, що потребують додаткового роз’яснення, у зв’язку з чим організатором та учасниками прийнято рішення про нові зустрічі для того, щоб у подальшому проводити аналогічні заходи з метою уникнення помилок при підготовці документів, створенні спеціалізованої вченої ради та проведенні захисту.

Презентація виступу Розгорнути