В Інституті відбувся майстер-клас із дистанційної освіти для викладачів – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

В Інституті відбувся майстер-клас із дистанційної освіти для викладачів

Інститут адаптує свою діяльність до сьогоденних умов і фахівці продовжуюють активну роботу не лише в науковій сфері, а й в освітній.

Наша спільнота поступово налагоджує вимушено призупинений навчальний процес. З цією метою наприкінці березня для викладачів Інституту організовано майстер-клас із користування сервісом із дистанційної освіти “Google classroom”.

Відкрила захід директор Інституту д.ю.н., проф. Владислава Батиргареєва, яка наголосила на важливості підтримувати зв’яки з аспірантами і продовжувати роботу з ними в будь-який доступний спосіб.

Тренером на заході виступив Андрій Лапкіндоктор юридичних наук, доцент, доцент Національного  юридичного університету імені Ярослава Мудрого, стейкхолдер освітньо-наукової програми Інституту з підготовки докторів філософії. Він покроково проілюстрував всі опції сервісу та підкреслив його переваги, відповівши на всі питання слухачів.

Гарант освітньої програми, к.ю.н., старший дослідник Дарина Євтєєва підбила підсумок, що сервіс цілком відповідає специфіці викладання в Інституті, зокрема, у дисциплінах колективного викладання є змога одночасно долучати до модерування усіх лекторів.

Після майстер-класу відбулася нарада викладачів щодо організації процесу дистанційного навчання. Інспектор з аспірантури, к.ю.н. Аліна Калініна роз’яснила викладачам рекомендовані форми  роботи з аспірантами. Також вона приділила увагу питанням підготовки до захисту аспірантів, які закінчили роботу над дисертаціями.

Наприкінці було анонсовано наступні заходи для освітянської спільноти Інституту.