Вітаємо почесного директора Інституту, проф. Вячеслава Борисова з 80-річчям! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо почесного директора Інституту, проф. Вячеслава Борисова з 80-річчям!

Спільнота Інституту щиро вітає з 80-річним ювілеєм Вячеслава Івановича Борисова – видатного вченого-правознавця, висококваліфікованого фахівця в галузі кримінального права, талановитого педагога вищої юридичної школи, мудрого вчителя, доктора юридичних наук, професора, почесного директора та радника при дирекції Інституту!

Присвятити себе улюбленій справі, яка стане не просто роботою, а справжнім покликанням, безумовно, велике щастя. Про те, щоб залишити помітний слід у науці, відстояти крізь час і обставини свої ідеї, дати їм повноцінне життя, напевно, мріє кожен справжній учений. І Вам, дорогий Вячеславе Івановичу, це блискавично вдалося!

Ми знаємо Вас як неординарну, талановиту особистість, висококваліфікованого дослідника та блискучого педагога, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи Ви здобули повагу серед колег, представників вищої школи та науковців як в Україні, так і за кордоном. Притаманні Вам енергія, людяність, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч із Вами.

Ви є уособленням самої чесності і сумлінності у всіх справах. Вам вдається дивовижним чином поєднувати високі якості педагога і вченого. Скрупульозне та педантичне ставлення до своїх наукових досліджень і до робіт молодих вчених характеризує Ваш стиль наукової та творчої діяльності. Ви вкладаєте в наукову і організаційну роботу не лише талант, даний Вам від природи, а й тепло душі, що властиво натурам глибоким і обдарованим. Ви демонструєте височезні стандарти працездатності та вимогливості, які поєднуються з душевною теплотою та батьківською турботою про всіх, із ким Вам доводиться спілкуватися.

У день Вашого ювілею щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, мирного неба над головою, добробуту й злагоди в родині, підтримки рідних та близьких. Нехай здійснюються усі Ваші заповітні мрії та бажання, а життя наповнюється лише приємними звістками, щасливими усмішками й добрими людьми. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння й підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням та творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!

 

Спільнота НДІ вивчення проблем злочинності імені  академіка В.В. Сташиса НАПрН України