Вітаємо Максима Колодяжного з номінацією у конкурсі імені Святого Володимира на краще науково-практичне видання у 2019 році! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо Максима Колодяжного з номінацією у конкурсі імені Святого Володимира на краще науково-практичне видання у 2019 році!

Наукові звершення та перемоги наших дослідників є показником їх невтомної, кропіткої праці й повної віддачі своїй справі та наповнюють скарбницю славетної історії нашого Інституту.

Завідувач відділу кримінологічних досліджень, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Максим Колодяжний взяв участь у конкурсі імені Святого Володимира на краще науково-практичне видання у 2019 році. Дослідник здобув ІІІ місце, представивши монографію «Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні» у номінації «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

Колектив Інституту вітає Максима Геннадійовича та бажає йому благополуччя, гармонії у сім’ї та подальших перемог. Нехай творче натхнення та наукові ідеї й надалі супроводжують професійний шлях талановитого вченого!