Вітаємо з ювілеєм академіка НАПрН України Коновалову Віолетту Омелянівну! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо з ювілеєм академіка НАПрН України Коновалову Віолетту Омелянівну!

Сьогодні, 30 березня, юридична спільнота вітає з 95-річним ювілеєм докторку юридичних наук, професорку, головного наукового співробітника Лабораторії “Використання сучасних досягнень науки і техніки у боротьбі зі злочинністю” Інституту, академіка Національної академії правових наук України, Заслужену діячку науки і техніки України Віолетту Омелянівну Коновалову!

Королева криміналістики – так називають Віолету Омелянівну у наукових колах. Цей титул належить їй по праву, адже вона одна із найвідоміших в Україні та за її межами фахівець у галузі криміналістики та юридичної психології. Її наукова спадщина знайшла своє відображення у чисельних наукових працях, які представляють не лише великий теоретичний і практичний інтерес, а й виховують нові покоління науковців-криміналістів.

Як талановитому вченому їй притаманна глибина наукових інтересів, сміливість міркувань, як людині – доброзичливість по відношенню до колег, цілеспрямованість, відданість справі, висока вимогливість до себе та оптимізм. 

Колектив Інституту вітає шановну Віолету Омелянівну та бажає міцного здоров’я, довголіття, мирного неба над головою та життєвої енергії!