Вітаємо з Днем народження професора Головкіна Богдана Миколайовича! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо з Днем народження професора Головкіна Богдана Миколайовича!

Колектив Інституту вітає шановного доктора юридичних наук, професора, головного наукового співробітника відділу кримінологічних досліджень Інституту, члена-кореспондента НАПрН України Головкіна Богдана Миколайовича!

Висловлення Генрі Форда: «Час не любить, коли його витрачають даремно» повністю відображає життєве кредо Богдана Миколайовича. Для нього діяти і досягати на благо суспільства – не прості слова, а життєвий орієнтир, яким він керується протягом свого життя. Саме завдяки наполегливій, щоденній праці його ім’я займає почесне місце серед відомих та визнаних науковою спільнотою учених України!

Бажаємо шановному професору пройти важкі випробування, які випали на долю України, вистояти для підтримки молодого покоління, бути прикладом твердого духу та наполегливості у прагненні вибороти мирне й щасливе життя!

Шановний Богдане Миколайовичу, зичимо всіляких гараздів у житті, нових ідей і здобутків на професійній ниві, натхнення на подальшу реалізацію своїх сміливих задумів!

Від імені колективу

директор Владислава Батиргареєва