Вітаємо заступницю директора з наукової роботи Дарину Євтєєву з Днем народження! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо заступницю директора з наукової роботи Дарину Євтєєву з Днем народження!

Якщо хочете збудувати корабель, не треба збирати людей, планувати, виймати інструменти. Потрібно заразити людей ідеєю безкінечного моря. Тоді вони самі побудують корабель (Антуан де Сент-Екзюпері)

 

  Сьогодні, 7 червня, колектив Інституту радо вітає заступницю директора з наукової роботи, кандидата юридичних наук, старшого дослідника Дарину Євтєєву з Днем народження!

  Україна належить до країн із високим рівнем участі жінок в наукових дослідженнях і Дарина Петрівна тому підтвердження. Саме Інститут став місцем її професійного зростання під чуйним керівництвом академіка НАПрН України Вячеслава Івановича Борисова, який розкрив великий потенціал молодого науковця. Тепер вона – perpetuum mobile нашого Інституту, генератор оригінальних ідей і втілювач їх у життя, в її словнику немає слова «неможливо», завжди є варіанти рішення для будь-яких питань.

  Їй притаманна здатність великої концентрації на виконанні чисельних завдань інститутського життя, а тому спектр її діяльності як керівника з наукової роботи доволі широкий. Вона – гарант освітньо-наукової програми Інституту такої якості, що дозволило пройти акредитацію на «відмінно». Як творчо обдарована людина Дарина Євтєєва підкорює креативними науковими виступами, як далекоглядний тактик підтримує командний дух співробітників, надихає колег йти вперед за своєю мрією.

  Тріада – Красуня, Керівниця, Кохана дружина дає повне уявлення про її особистість! Вона відрізняється своєю індивідуальністю, здатністю уникати суперечок, принциповістю у вирішенні виробничих завдань, сміливістю і відданістю улюбленій справі.

  Цього дня бажаємо дорогій Дарині Петрівні стійкості духу, віри у краще майбутнє, особистого щастя та сімейного затишку. Нехай яскраво світять зорі на життєвому шляху і здобуваються особисті перемоги! Побажаємо і мирного неба над головою!