Вітаємо директора Інституту Владиславу Батиргареєву з Днем народження! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо директора Інституту Владиславу Батиргареєву з Днем народження!

Десятого лютого святкує свій День народження директор Інституту, доктор юридичних наук, професор Владислава Батиргареєва.

Обранню Владислави Станіславівни керівником установи передувала кропітка та багаторічна праця, яка розпочалася з посади молодшого наукового співробітника Інституту. Протягом подальших років вона захистила кандидатську та докторську дисертації, здобула вчені звання старшого наукового співробітника та професора,  видала низку монографій, наукових статей, безліч інших публікацій із актуальних тематик, які є відомими і цитованими, стала авторитетним фахівцем у правничій науці, організовувала науковий та освітній процеси в установі й передавала свої знання аспірантам. За очільництва Владиславою Станіславівною Інститут подолав серйозні виклики, зокрема, успішно пройшов державну атестацію, здобувши статус установи-лідера, та отримав акредитацію освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії. Запорукою успішного управління нею Інститутом є нестандартний підхід до вирішення задач, новаторство, перейняття сучасних  трендів, невтомна енергія, піклування про співробітників.

Владислава Станіславівна є серцем нашого колективу, людиною, яка згуртовує, наповнює наукові осередки творчими флюїдами та стимулює кожного з нас на плідний творчий результат.  Спільнота Інституту вітає Владиславу Станіславівну, бажає їй подальших здобутків, наснаги та процвітання!