Вітаємо Анатолія Хомича Степанюка з ювілєєм! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вітаємо Анатолія Хомича Степанюка з ювілєєм!

Колектив Інституту щиро вітає шановного доктора юридичних наук, професора, завідувача відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права Анатолія Хомича Степанюка з ювілеєм!

Анатолій Хомич визнаний в Україні як один із найкращих фахівців в галузі кримінально-виконавчого права. Йому притаманна властивість занурюватися у вирішення складних наукових завдань, на фундаментальному рівні здійснювати дослідження важливих для суспільства і держави тем.

Він володіє унікальним умінням надихати: студентів до навчання, молодих дослідників до наукових пошуків – він завжди готовий вислухати, надати пораду та підтримку. Принципи законності, гуманності та справедливості, які він детально проаналізував у своїх наукових роботах, стали його дороговказами й у житті.

Бажаємо шановному ювіляру здійснення планів та задумів, невтомної енергії, міцного здоров’я, благополуччя і перемоги! Продовжуйте надихати свій творчий колектив на нові звершення!