Відбулося засідання Ради молодих учених НДІ ВПЗ, присвячене Всесвітньому дню науки в ім’я миру і розвитку – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбулося засідання Ради молодих учених НДІ ВПЗ, присвячене Всесвітньому дню науки в ім'я миру і розвитку

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку відзначився проведенням 10 листопада 2021 р. в НДІ ВПЗ наукової події – засідання Ради молодих учених. На засіданні з науковою доповіддю на тему “Злодії в законі”: кримінально-правовий погляд” виступив молодший науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права Антон Ігорович Максименко (науковий керівник – д.ю.н., проф. Л. М. Демидова). 

Доповідачем було акцентовано увагу на тому, що організована злочинність є всесвітньою проблемою, тому наукова дискусія цього дня на таку тему набуває особливої актуальності й певної символічності. Суспільна небезпечність явища підкреслюється тим, що як у сучасному світі, так і в минулому, злочинність намагається проникнути в усі сфери життєдіяльності суспільства та влади. На підставі аналізу зарубіжного досвіду А. І. Максименком було сформовано певні висновки щодо розвитку вітчизняного законодавства у сфері боротьби зі стійкими злочинними об’єднаннями. 

У науковій дискусії після завершення доповіді активну участь взяли понад 20 учасників, серед яких відзначився й запрошений гість, установи-стейкхолдера – завідувач кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, д.ю.н., проф. Ю. А. Пономаренко.

 

Новину підготували: к.ю.н. А. В. Калініна, А. І. Максименко