Відбулися освітянські студії з випускником Єлю Олександром Комаровим – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбулися освітянські студії з випускником Єлю Олександром Комаровим

Сьогодні Інститутом проведено чергові освітянські студії – майданчик для обміну досвідом із правничими школами щодо реалізації освітніх програм. Спікером заходу виступив кандидат юридичних наук Олександр Комаров – випускник магістерської програми Школи права Єльського університету, який розповідав про практики навчання в одному з провідних вишів світу.

Поділившись власним шляхом до вишу, Олександр окреслив значення вступного есе та рекомендацій від фахівців. Він розказав про специфіку організації навчального процесу, суцільну вибірковість дисциплін на магістерській програмі, практику кейсових контрольних заходів. Відзначивши потужну роль академічної спільноти, Олександр повідомив, що випускники Єлю підтримують одне одного, залишаються на зв’язку з вишем, можуть і надалі користуватися його бібліотечними ресурсами та отримувати консультації від викладачів.

 

Слухачами зустрічі були науково-педагогічні працівники та аспіранти НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) та Одеського державного університету внутрішніх справ.

За підсумками проведеної зустрічі робоча група викладачів Інституту вирішила запозичити деякі практики освітнього процесу Єлю, зокрема, розширити використання кейсів при проведенні контрольних заходів.

 

Дарина Євтєєва