Співробітники Інституту взяли участь у роботі Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльност – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Співробітники Інституту взяли участь у роботі Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльност

29 травня 2019 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбулись слухання на тему: «Діяльність Державного бюро розслідувань, стан виконання покладених на Державне бюро розслідувань завдань та додержання ним законодавства, прав і свобод громадянина». Основними питаннями, що обговорювалися були підсумки роботи Державного бюро розслідувань станом на 1 травня 2019 року, робота слідчих управлінь центрального апарату Державного бюро розслідувань та результати роботи конкурсної комісії № 1, оперативні підрозділи Державного бюро розслідувань  – початок формування, стан та актуальні проблеми конкурсного відбору на керівні посади у Державному бюро розслідувань, особливості взаємодії органів прокуратури та Державного бюро розслідувань, законодавче забезпечення  діяльності Державного бюро розслідувань, стан та реагування Державного бюро розслідувань та його територіальних управлінь на акти реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо виявлених фактів вчинення працівниками правоохоронних органів кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, про громадську оцінку результатів діяльності Державного бюро розслідувань, кадрова політика Державного бюро розслідувань, дотримання принципів публічності та прозорості у діяльності ДБР, проблеми здійснення громадського контролю за діяльністю ДБР, тощо).

Від Інституту у роботі слухань взяла участь науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального процесу, криміналістики та судоустрою, к.ю.н. Тетяна Дунаєва.

Загалом у слуханнях взяли участь понад 100 представників відповідних органів та організацій, наукових установ, фахівців та експерти, а також заступник керівника операційного Департаменту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Розалін Шихан (Ірландія).