Відбулася робоча зустріч науковців НДІ ВПЗ та адміністрації Департаменту науки і освіти ХОВА – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбулася робоча зустріч науковців НДІ ВПЗ та адміністрації Департаменту науки і освіти ХОВА

Творчим колективом Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України у складі д.ю.н., проф. Віталія Пашкова, д.ю.н., проф. Юрія Орлова, д.ю.н., проф. Віталія Павликівського, д.ю.н., проф. Андрія Ященка, к.ю.н., ст. досл. Сабріє Шрамко, к.ю.н., ст. наук. співроб. Максима Колодяжного, к.ю.н. Аліни Калініної, к.ю.н. Дар’ї Клепки та к.ю.н. Олега Новікова за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться дослідження в рамках проєкту: «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель» (реєстраційний номер 2022.01/0204)*.

На етапі подання заявки на участь у конкурсі «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди», оголошеного Національним фондом досліджень України, Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації надав підтримку у впровадженні результатів з огляду на важливість та своєчасність їх реалізації в Харківському регіоні.

Восьмого грудня 2023 року виконавці проєкту представили адміністрації Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації звіт за результатами І етапу роботи над проєктом «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Присутній на зустрічі заступник директора Департаменту к.ю.н., доц. Андрій Васильєв надав високу оцінку результатам роботи творчого колективу та акцентував увагу на актуальних для Департаменту дослідженнях.

За результатами зустрічі Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації надав для Національного фонду досліджень України лист-оцінку результатів І етапу виконання проєкту «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

*Проєкт “Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель” (реєстраційний номер 2022.01/0204) реалізується завдяки грантовій підтримці Національного фонду досліджень України. Зміст, висвітлений в представденому Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації звіті, може не співпадати з поглядами Національного фонду досліджень України і є виключною відповідальністю Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України.