Відбулася зустріч директора Інституту Владислави Батиргареєвої з ректором Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрієм Бойчуком – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбулася зустріч директора Інституту Владислави Батиргареєвої з ректором Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрієм Бойчуком

Першого грудня 2021 р. відбулася зустріч директора Інституту Владислави Батиргареєвої з ректором Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрієм Бойчуком. У цьому заході так само взяли участь вчений секретар Інституту Наталія Нетеса, а також представники керівництва ХНПУ – проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічних і правових питань Роман Шабанов, проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Світлана Бережна, проректор з навчально-наукової роботи Володимир Борисов, проректор з навчально-виховної роботи Наталія Борисенко та в.о. декана юридичного факультету Тетяна Головань.

В ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо проблемних питань сучасної виховної та педагогічної роботи з дітьми, підлітками та молоддю, поділилися набутим досвідом акредитації освітніх програм, якісної підготовки студентів та аспірантів, в тому числі зі спеціальності «Право». У доброзичливій, дружній атмосфері згадали видатних вітчизняних освітян і педагогів, зокрема, постать всесвітньо відомого українського діяча культури та педагогіки Антона Семеновича Макаренка – представника четвірки визнаних ЮНЕСКО педагогів ХХ століття, відмітивши роль розробленої ним виховно-педагогічної системи у виправленні неповнолітніх правопорушників, та наголосивши на необхідності об’єднання зусиль для відродження його історичної спадщини. Так само під час зустрічі підіймалося питання організації спільних студентсько-аспірантських майданчиків для проходження педагогічної практики, а також можливості створення спільної соціолого-правової лабораторії для забезпечення проведення якісних емпіричних досліджень.

Наприкінці зустрічі сторони визначилися з напрями подальшої співпраці у навчальній, науковій та соціально-культурній сферах, обмінялися науковими здобутками своїх закладів та підписали Меморандум про співробітництво.

Всі учасники заходу залишилися задоволені конструктивним діалогом та висловили бажання підтримувати та розширювати партнерські зв’язки з метою більш ефективного використання спільних можливостей для підготовки висококваліфікованих фахівців.