Всеукраїнська науково-практична конференція “Державна політика у сфері убезпечення дорожнього руху: теорія, законодавство, практика” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Всеукраїнська науково-практична конференція "Державна політика у сфері убезпечення дорожнього руху: теорія, законодавство, практика"

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Державна політика у сфері убезпечення дорожнього руху: теорія, законодавство, практика”, яка відбудеться 5 листопада 2021 р. у приміщенні Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 49.

Під час наукового заходу планується обговорення:

  • теоретичних питань убезпечення дорожнього руху в Україні;
  • актуальних проблем та перспектив розвитку законодавства у сфері безпеки дорожнього руху;
  • практичних аспектів підвищення безпеки дорожнього руху;
  • рівня правової свідомості та правової культури учасників дорожнього руху;
  • міжнародного та зарубіжного досвіду убезпечення дорожнього руху.

Для участі у конференції до 1 листопада 2021 року (включно) необхідно заповнити заявку та надіслати тези доповіді на електронну пошту організаційного комітету (деталі в інфолисті).

Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

За результатами роботи конференції буде видано збірник тез наукових доповідей і повідомлень, який буде розміщено на сайті НДІ ВПЗ у рубриці “Електронні джерела”.

     Інфолист