Фахівці НДІ ВПЗ взяли участь в онлайн-зустрічі “Взаємодія Верховної Ради України та наукових працівників в рамках реалізації парламентом законодавчої функції” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Фахівці НДІ ВПЗ взяли участь в онлайн-зустрічі "Взаємодія Верховної Ради України та наукових працівників в рамках реалізації парламентом законодавчої функції"

Двадцять сьомого квітня 2023 року науковці й аспіранти НДІ ВПЗ доєдналися до обговорення особливостей співпраці законодавчої влади і науковців України на онлайн-зустрічі «Взаємодія Верховної Ради України та наукових працівників в рамках реалізації парламентом законодавчої функції», проведеної в рамках проєкту “Об’єднані наукою”, що реалізується за ініціативи Офісу підтримки вченого.

Спікером заходу виступив Антон Моргун – Головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Спікер ознайомив присутніх із особливостями законотворчої процедури, розповів про співпрацю між гілками влади України та передовий зарубіжний досвід у цій царині. Окрему увагу Антон Моргун приділив інституційній пам’яті у законотворчому процесі, просвітницькій діяльності парламенту, освітнім центрам при органах державної влади, що функціонують у зарубіжних країнах.

Особливий інтерес у присутніх на онлайн-зустрічі викликала діяльність Дослідницької служби Верховної Ради України

Із відео онлайн-зустрічі можна ознайомитися за покликанням.

Новину підготувала: ст.н.співроб. Аліна Калініна