Будь-які перешкоди долають наполегливістю (Леонардо да Вінчі) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Будь-які перешкоди долають наполегливістю (Леонардо да Вінчі)

Зусилля колективу Інституту щодо збереження фаховості збірника наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю» виправдались! Ми раді усім повідомити, що відповідно до наказу МОН «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року…» від 17 березня 2020 р. № 409 збірник Інституту включено до Категорії Б Переліку наукових фахових видань України.

Це знову підтверджує високий статус наукового видання та надихає продовжувати дотримуватися високих стандартів під час відбору наукових статей для наповнення його випусків.  Також наших авторів та читачів чекає сюрприз – оновлений дизайн збірника! 

Шановні колеги, запрошуємо Вас приєднатися до авторського колективу та закарбувати свої наукові здобутки на сторінках збірника наукових праць “Питання боротьби зі злочинністю”.