НДІ ВПЗ взяв участь у ІV Міжнародної науково-практичній конференції «Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектору безпеки і оборони: виклики сьогодення» (28.02.24) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

НДІ ВПЗ взяв участь у ІV Міжнародної науково-практичній конференції «Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектору безпеки і оборони: виклики сьогодення» (28.02.24)

Двадцять восьмого лютого 2024 року головна наукова співробітниця відділу дослідження проблем кримінально-виконавчого права, д.п.н., проф. Вікторія ВОРОЖБІТ-ГОРБАТЮК  представляла НДІ ВПЗ на ІV Міжнародної науково-практичній конференції «Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектору безпеки і оборони: виклики сьогодення», яка мала місце в Національній академії Національної гвардії України. 

Вікторія Вікторівна виступила на пленарному засіданні з доповіддю на актуальну для сучасної науки кримінально-виконавчого права тему «Проблемний і катамнестичний підходи в реалізації програми психологічної підтримки засуджених військовослужбовців».

На конференції відбулося обговорення таких питань, як: соціальні проблеми, стан і перспективи соціального розвитку сектору безпеки і оборони України внаслідок змін у суспільстві, пошук шляхів їх вирішення, впровадження кращого міжнародного та вітчизняного досвіду, поліпшення соціального управління і військово-соціальної роботи, підвищення якості соціальної і гуманітарної підготовки військовослужбовців, покращення державних соціальних стандартів і гарантій для військовослужбовців та членів їх сімей.