Інструкція щодо доступу для співробітників Інституту до порталу Research4Life – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Інструкція щодо доступу для співробітників Інституту до порталу Research4Life

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що Інститут зареєструвався на порталі Research4Life, яка містить велику базу електронних джерел літератури й яка надала безкоштовний доступ для українських учених до своїх повнотекстових електронних ресурсів. Кожен співробітник Інституту може зареєструватися на зазначеній платформі та користуватися відповідними матеріалами.

Разом із тим відповідно до Ліцензійної угоди при користуванні базою джерел потрібно дотримуватися певних умов, зокрема:

 • ім’я користувача-установи та відповідний пароль призначені для використання всім персоналом Інституту; однак пароль користувача-установи Research4Life не можна оприлюднювати на веб-сайті Інституту чи будь-якій іншій веб-сторінці, а також надавати особам, які не пов’язані з Інститутом;
 •  
 • не дозволяється систематичне завантаження цілих журналів/книг. Ім’я користувача-установи та пароль не можна використовувати за межами України. Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації Інституту з програм Researchlife.

Інструкція щодо доступу для співробітників установи

 1. Для користування платформою співробітниками Інституту керівником кожного підрозділу має бути призначена контактна (відповідальна) особа, яка отримає логін і пароль користувача-установи та на запит співробітників підрозділу передаватиме їм зазначену інформацію з фіксацією користувачів підрозділу у списку за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1yL9sxUo-bMjxTpeSvdrJTmj2_3Mikj-b/edit?usp=sharing&ouid=102326128787391647069&rtpof=true&sd=true.
 2.  
 3. На поштову скриньку контактної (відповідальної) особи підрозділу від заступника директора з наукової роботи надійде лист з інституційним логіном та паролем для входу. Ці дані, відповідно до ліцензійної угоди, заборонено публікувати у відкритому доступі, передавати стороннім особам та надавати особам, які перебувають за кордоном.
 4.  
 5. На запит співробітника установи контактна (відповідальна) особа електронною поштою надсилає інституційний логін та пароль для входу на портал Research4Life з роз’ясненням Ліцензійних умов та правил користування, викладених вище.
 6.  
 7. Користувач (співробітник установи), після отримання логіну та пароля, заходить на один з порталів за посиланням:
  • Research4Life– єдиний портал;
  • Hinari– дослідження в галузі біології та медицини;
  • AGORA– дослідження в галузі сільського господарства;
  • OARE– дослідження навколишнього середовища;
  • ARDI– доступ до науково-технічної інформації;
  • GOALI– дослідження в галузі права та соціальних наук.
  •  
 8. Зайшовши на сайтResearch4Life, користувач з випадаючого списку в розділі ACCESS CONTENT (верхній правий кут екрана) повинен обрати LOG IN та ввести логін та пароль, який  отримав раніше (крок 2).   Якщо вхід здійснюється через портали Hinari, AGORAOAREARDI, GOALI користувач повинен натиснути на кнопку силует (у верхньому правому куті екрана) та ввести логін та пароль, який  отримав раніше (крок 2).

Додатки: