Харків у скорботі: місто прощається зі своїм очільником – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Харків у скорботі: місто прощається зі своїм очільником

Сімнадцятого грудня 2020 р. пішов із життя мер м. Харкова Геннадій Адольфович Кернес. З ім’ям цієї Людини вже тривалий час пов’язується відродження нашого міста, яке за останнє десятиріччя перетворилося із сірого пострадянського обласного центру на прогресивний сучасний мегаполіс. Такі трансформації не лише приємно дивують гостей Харкова, а й породжують безмежне почуття гордості за найкраще місце для життя на 50й паралелі. 

Заслуги Геннадія Адольфовича за 10 років його роботи міським головою є визнаними й беззаперечними і на рівні харківської громади, і на рівні держави загалом.

Окремим здобутком програмного курсу на відродження нашого мегаполісу став апгрейд сфери безпеки громадян, зокрема й реалізація міжнародного проєкту “Безпечне місто”. До початку діджитал-ери безпекового простору також було зроблено чимало із благоутрою міста (реконструкція рекреаційних зон, розвиток інфраструктури, вирішення проблем вуличного освітлення та задоволення безлічі звернень громадян щодо покращення житлово-комунальних умов).       

Харків’яни будуть завжди пам’ятати Геннадія Адольфовича. Висловлюємо щирі співчуття з приводу утрати близьким та рідним.