Фахівець Інституту Богдан Головкін увійшов до склади Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Фахівець Інституту Богдан Головкін увійшов до склади Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань

Головний науковий співробітник Інституту, доктор юридичних наук, професор Богдан Головкін увійшов до склади Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань відповідно до наказу ДБР № 670 від 30 грудня 2022 р. 

Рада громадського контролю – це колегіальний консультативно-дорадчий орган, що утворюється для забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань. Склад Ради  було сформовано на засадах відкритого і прозорого конкурсу.

Основними завданнями Ради є:

1) забезпечення прозорості та здійснення цивільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань;

2) сприяння взаємодії Державного бюро розслідувань з громадськими об’єднаннями, іншими інститутами громадянського суспільства з питань, пов’язаних з діяльністю Державного бюро розслідувань;

3) сприяння отриманню керівництвом Державного бюро розслідувань об’єктивних відомостей щодо громадської оцінки стану виконання Державним бюро розслідувань покладених на нього завдань.

Вітаємо Богдана Миколайовича та бажаємо плідної роботи на користь суспільству!