Триває тиждень академічної доброчесності в Інституті – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Триває тиждень академічної доброчесності в Інституті

Популяризація академічної доброчесності в науково-освітянській спільноті Інституту є безперервним процесом, що відбувається як побіжно під час робочого процесу – на засіданнях Вченої ради, робочих нарадах, заняттях з аспірантами та особистих консультаціях, так і  на спеціальних заходах, зокрема, таких, що проводяться у рамках тижнів доброчесності.

Одним із заходів цьогорічної кампанії стала розробка гарантом освітньо-наукової програми  Інституту з підготовки докторів філософії, заступником директора з наукової роботи Дариною Євтєєвою тесту для самоперевірки знань із питань самоплагіату для науковців, викладачів та здобувачів. Його підготовлено відповідно до актів законодавства, роз’яснень та рекомендацій МОН України, а також опублікованих методичних рекомендацій фахівців у сфері академічної доброчесності.  Тест відрецензовано та рекомендовано Комісією з наукової етики Інституту на чолі з радником при дирекції Інституту, професором Вячеславом Борисовим. Перевірити свої знання може кожен бажаючий, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/1vzi74efk5nwLfh18. Матеріали, що допоможуть поглибити знання з цих питань, розміщені на сторінці веб-сайту Інституту «Академічна доброчесність» (http://surl.li/ckhbx).

 
Також усі охочі  можуть пройти й інший тест – для самоперевірки знань з академічної доброчесності, розроблений у рамках тижнів доброчесності в Інституті минулих років:

Нагадаємо, що в рамках  тижня академічної доброчесності в Інституті  22 липня 2022 р. відбувся онлайн-семінар “Академічна доброчесність, на якому  обговорювалися актуальні проблеми  наукової етики.