Проєкт аспірантки НДІ ВПЗ Ромашкін Сніжани було відзначено на міжнародному рівні – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Проєкт аспірантки НДІ ВПЗ Ромашкін Сніжани було відзначено на міжнародному рівні

Рік тому, 19 січня 2021 р., аспірантка Інституту Сніжана Ромашкін взяла участь у Форумі між поколіннями з питань миру, клімату, ядерного роззброєння та пандемії (PACEY).  На цьому  заході ініціативу “На шляху до забезпечення права на мир”, в якій вона взяла участь, було визначено найкращим молодіжним проєктом.

Проєкт полягає в розробці Програми глобальної адвокації, що має на меті:

– разом із державами-однодумцями розпочати роботу над внутрішніми, регіональними та міжнародними документами, в яких будуть кодифіковані нормативні акти, що регламентують право людини на мир та протидію злочинам проти миру;

– відновити роботу в Раді ООН з прав людини та Генеральній Асамблеї щодо права людини на мир і розпочати роботу в Асамблеї держав-учасниць Міжнародного кримінального суду щодо протидії злочинам проти миру, у тому числі обговорюючи погляди молодих лідерів.

Виконавців цього проекту у кінці листопада 2021 р. було відзначено нагородою Basel PACEY Awards-2021 на конференції “Зміна клімату, Всесвітній суд та права на мир: молодь бере лідерство у глобальних діях” (“Climate Change, the World Court and the Right to Peace: Youth taking the lead in global actions”), яка відбулася в м. Базель, Швейцарія (організатор – Basel Peace Office).

Нагадаємо, що серед цілей освітньо-наукової програми Інституту – формування в аспірантів компетентностей, достатніх, зокрема, для  участі у вітчизняних і міжнародних наукових проектах. Тож освітянська спільнота нашої установи радіє за успіхи наших здобувачів на цій ниві. Вітаємо Сніжану зі здобутою перемогою, пишаємося її здобутками та бажаємо їй подальших творчих звершень!