Привітання Академіку-секретарю відділення кримінально-правових наук НАПрН України Бауліну Юрію Васильовичу – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Привітання Академіку-секретарю відділення кримінально-правових наук НАПрН України Бауліну Юрію Васильовичу

Сьогодні, 2 вересня, юридична спільнота вітає з Днем народження доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, Академіка-секретаря відділення кримінально-правових наук Національної академії правових наук України Бауліна Юрія Васильовича.

Головним покликанням у житті Юрія Васильовича була і залишається наука кримінального права. Тому не дивно, що саме він очолив Робочу групу з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи України, яка успішно працює над створенням проєкту нового Кримінального Кодексу України. Талановитий організатор наукових процесів, шанований й сміливий керівник, чуйний наставник, надійний колега – все це про шановного Юрія Васильовича.

Його внесок у розвиток й подальшу координацію наукової діяльності Інституту дуже вагомий і ми цінуємо можливість спільно працювати та реалізовувати нові проєкти, разом досягати нових звершень!

Колектив Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності вітає шановного Юрія Васильовича Бауліна з Днем народження та бажає міцного здоров’я, добробуту і злагоди в родині, підтримки рідних та близьких, легко пройти важкі випробування, які випали на долю України! Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії та бажання, а життя наповнюється лише приємними звістками, щасливими усмішками і добрими людьми!

З повагою від імені колективу Інституту

директор Владислава Батиргареєва