ПРЕЗЕНТУЄМО ГРОМАДСЬКОСТІ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

ПРЕЗЕНТУЄМО ГРОМАДСЬКОСТІ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ

Вийшов друком збірник матеріалів міжнародного науково-практичного круглого столу «Ефективність кримінального законодавства: доктринальні, законотворчі та правозастосовні проблеми її забезпечення», що відбувся 17 травня 2019 р. у м. Харкові.

У книзі представлені доробки провідних вчених України, Польщі та Республіки Білорусь у галузі кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права і криміналістики, а також студентів, що здобули перемогу у конкурсі студентських наукових робіт з проблем ефективності кримінального законодавства.

Інститут висловлює особливу подяку за організацію заходу на високому рівні та видання збірника голові Харківської обласної організації ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права», доктору юридичних наук,  професору, професору кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  головному науковому співробітнику відділу дослідження проблем кримінального і кримінально-виконавчого права нашої установи  Людмилі Миколаївні Демидовій.

Збірник круглого столу