Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти: в Інституті відбувся майстер-клас – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти: в Інституті відбувся майстер-клас

Останній день весни ознаменувався в Інституті науковою подією – проведенням  для аспірантів, наукових працівників та викладачів майстер-класу з педагогічної майстерності  на тему “Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти”. Окрім аспірантів та співробітників НДІ ВПЗ на заході були присутні і запрошені учасники із Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту, Дніпропетровського університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ та Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

Майстер-клас було проведено кандидаткою юридичних наук, доценткою, професоркою кафедри криміналістики та психології Одеського державного університету внутрішніх справ Матієнко Тетяною Василівною

Під час майстер-класу було розглянуто такі питання, як: стилі викладання та власний стиль роботи викладача; моделі поведінки викладача; характеристика і класифікація здібностей викладача; компетентнісний підхід до навчання; види педагогічної діяльності відповідно до Закону України “Про освіту”. Також на онлайн-зустрічі лекторкою було наведено види лекцій та лайф-хаки щодо їх проведення, запропоновано досвід використання власних методик викладання. Особливу увагу було також приділено особливостям психології студентів, рольовій компоненті у роботі викладача та труднощам і перспективам викладання онлайн. 

Майстер-клас Тетяною Василівною було проведено на високому професійному рівні, по його завершенню слухачі щиро подякували за поглиблення своїх знань та можливість отримати практичні лайф-хаки із особистого досвіду професіонала. 

 

Новину підготувала: к.ю.н. Аліна Калініна