Освітянські студії: ближче до Ліги Плюща. Зустріч із випускником Єльського університету Олександром Комаровим – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Освітянські студії: ближче до Ліги Плюща. Зустріч із випускником Єльського університету Олександром Комаровим

Удосконалюючи власний процес підготовки докторів філософії, Інститут запозичує досвід провідних університетів світу. Третього вересня об 11.00 на платформі ZOOM (https://zoom.us/) обговорюємо практики навчання в Школі права Єльського університету з випускником його магістерської програми, кандидатом юридичних наук Олександром Комаровим, який:

надасть поради щодо того, як можна вступити до одного з найпрестижніших вишів планети;

розповість про можливості, що відкриваються після закінчення університету Ліги плюща;

розкриє значення академічної спільноти та «клубної карти» Єлю;

висвітлить ключові моменти реалізації освітньої програми (індивідуальна освітня траєкторія, вибірковість дисциплін, студентоцетризм, академічна доброчесність, специфіка контрольних заходів та ін.).

Запрошуємо долучитися до заходу гарантів освітніх програм, фахівців, задіяних у їх реалізації, здобувачів освіти, викладачів та усіх бажаючих.

Для того, щоб взяти участь у зустрічі, необхідно у строк до 2 вересня включно надіслати заявку на електронну адресу officemanager@aprnu.rol.net.ua із вказівкою прізвища, ім’я, місця роботи (навчання), посади та електронної адреси. Обов’язково потрібно вказати тему листа – участь у зустрічі з Олександром Комаровим 3 вересня.