МОН України проводить опитування щодо управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

МОН України проводить опитування щодо управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти

Міністерство освіти і науки України звернулося до закладів вищої освіти, наукових установ, Національнолї академії наук України та національних галузевих академій наук України з проханням посприяти в проведенні анонімного опитування на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації науковх заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6).

Вказане опитування надасть змогу врахувати необхідні метадані для реєстрації наукових заходів в Україні, а також створення відповідних інструментів для учасників та провайдерів наукових заходів неформальної та інформальної освіти.

Опитування проводиться до 30 серпня 2022 року включно. Деталі у Листі МОН України.

Відзначимо, що Інститут є постійним організатором наукових заходів різного рівня (локальних, регіональних, міжнародних) і зацікавлений у їх популяризації, а так само в убезпеченні дослідників від участі у недоброчесних конференціях, круглих столах та ін. У зв’язку з цим інститутська спільнота підтримує ініціативу МОН України та долучає до опитування своїх фахівців, які мають досвід організації наукових заходів.