Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного “круглого столу” “Стратегії суспільної безпеки і пробації: світові стандарти і національні цінності” (04.04.24) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного “круглого столу” “Стратегії суспільної безпеки і пробації: світові стандарти і національні цінності” (04.04.24)
Шановні колеги і колежанки! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі другого
всеукраїнського науково-практичного заходу у формі круглого столу «Стратегії суспільної
безпеки і пробація: світові стандарти і національні цінності», яка відбудеться 04 квітня 2024 року, онлайн, за фактичних безпекових умов – у змішаному форматі.
Мета: обговорення актуальної проблематики забезпечення прав людини в місцях несвободи в умовах воєнного стану та в період відновлення України, оптимізації виконання кримінальних покарань, питань безпеки суспільства та соціальної адаптації правопорушників в широкому кримінологічному розумінні, організації безпекових, оперативно-розшукових та заходів просвітницького змісту в роботі з військовополоненими, реалізації компетентнісного підходу у процесах формування вмотивованого та високопрофесійного персоналу системи виконання кримінальних покарань та пробації.
До участі у роботі круглого столу запрошуються науково-педагогічні працівники, здобувачі різних рівнів вищої освіти закладів фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти, наукових установ, педагогічні працівники закладів освіти різних рівнів; працівники установ виконання кримінальних покарань, адвокати і практикуючі юристи; працівники Державної служби з якості освіти; представники Державної служби зайнятості; представники волонтерських, благодійних і громадських організацій, усі зацікавлені темою круглого столу.
Участь у науково-практичному заході безкоштовна.
Робоча мова заходу: українська.
Організатори: відділ дослідження проблем кримінально-виконавчого права Науково-дослідного інституту імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України.
Дата проведення: четвер 04 квітня 2024 року
Початок заходу: о 10:30
Тривалість заходу – до 1 год. 30 хв.
Формат: круглий стіл із презентуванням стендових доповідей, платформа Zoom, інтерактивна дошка Padlet з можливістю колегіального обговорення матеріалів стендових доповідей науково-практичного заходу через систему коментування і дописи на дошці.
Реєстрація учасників і подання матеріалів до 01 квітня 2024 року за
посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1uRaAolQcKduXv60uFPCEbYaGo8-t7gYcvl1pYzKRvV8/viewform?edit_requested=true 
За результатами проведення круглого столу передбачено підготовку резолюції, видання (електронного) Дайджесту стендових доповідей, розміщення електронного видання на офіційних ресурсах НДІ ВПЗ імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.
Усі учасники круглого столу отримають сертифікати про участь, обсяг 18 год. (0,3 кредити ЄКТС) упродовж 15 днів після завершення заходу на e-mail, вказані під час реєстрації.
Напрями роботи (секції):
1. Забезпечення прав людини в місцях несвободи в умовах воєнного стану та в період відновлення України.
2. Безпека суспільства та соціальна адаптація правопорушників в широкому кримінологічному розумінні.
3. Безпекові, оперативно-розшукові та заходи просвітницького змісту в роботі з військовополоненими.
4. Компетентнісний підхід у процесах формування вмотивованого та високопрофесійного персоналу системи виконання кримінальних покарань та пробації.
5. Слово молодому вченому!
Вимоги до оформлення стендової доповіді в інфолисті.