Відбулося засідання Ради аспірантів і молодих вчених Інституту – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбулося засідання Ради аспірантів і молодих вчених Інституту

Чотирнадцятого вересня відбулося перше у новому складі  в 2020/2021 навчальному році  засідання Ради аспірантів і молодих учених НДІ ВПЗ. На засіданні були представлені нові члени Ради – аспіранти першого року навчання, а також підведено підсумки участі молодих науковців нашої установи у наукових заходах  влітку. Зокрема, Аліна Калініна, Ірина Зелінська, Артур Бабич та ін. взяли участь у міжнародній конференції молодих учених “Online Eurodoc Conference 2020 ~ Open Up Your Science!” (Польща), яка проходила 22-23 липня 2020 р.

Головним питанням порядку денного було обрання членів Групи аспірантів з моніторингу якості освітнього процесу. Шляхом відкритого голосування до зазначеної групи було обрано 8 аспірантів (по 2 члени від кожного року навчання), а саме:

Бабича Артура (голова Групи) – аспіранта 3-го року навчання;

Білоус Карину – аспірантку 4-го року навчання;

Зелінську Ірину – аспірантку 3-го року навчання;

Кисельову Марину – аспірантку 1-го року навчання;

Лимаренко Юлію – аспірантку 4-го року навчання;

Олійниченко Ангеліну – аспірантку 2-го року навчання;

Полях Євгенію (секретар Групи) – аспірантку 1-го року навчання;

Ромашкін Сніжану – аспірантку 2-го року навчання.

Завершилося засідання обговоренням затвердженого на Вченій раді Положення про Раду аспірантів і молодих учених НДІ ВПЗ, проєкт якого було прийнято на технічному засіданні Ради 8 вересня 2020 р.