Відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Стратегії суспільної безпеки і пробація: світові стандарти і національні цінності» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Стратегії суспільної безпеки і пробація: світові стандарти і національні цінності»

Четвертого квітня 2024 року в Інституті відбувся другий всеукраїнський круглий стіл «Стратегії суспільної безпеки і пробація: світові стандарти і національні цінності». У науковій дискусії взяли участь представники НПМ, ДКВС України, ДУ Центр пробації України, наукових установ і закладів вищої освіти, громадських об’єднань. Науково-практичний захід організовано відділом дослідження проблем кримінально-виконавчого права у межах виконання фундаментального дослідження «Дотримання прав людини при виконанні покарань і поводженні із засудженими в Україні», модератор – завідувач відділу Володимир Пивоваров. На інтерактивному ресурсі Padlet оприлюднено стендові доповіді спікерів та інших учасників заходу.

За результатами проведення заходу передбачено формування електронного видання.