Вийшов збірник матеріалів міжнародного круглого столу «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вийшов збірник матеріалів міжнародного круглого столу «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану»

Підсумком  роботи міжнародного круглого столу «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану», який відбувся в Інституті 16 червня 2022 р., стало видання збірника матеріалів.

Нагадаємо, що захід організовано з ініціативи Лабораторії дослідження проблем національної безпеки у сфері громадського здоров’я Інституту, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, НДІ інтелектуальної власності НАПрН України та підтримки ГО «Асоціація фармацевтичного і медичного права» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

У виданні  висвітлено думки фахівців щодо міжнародно-правових стандартів забезпечення епідемічної безпеки та
правових засад протидії поширенню інфекційних захворювань в умовах війни, зокрема з питань управління ризиками, протидії поширенню ВІЛ/СНІДу та інших інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом, подолання наслідків епідемії COVID-19, прогнозування майбутніх проблем в умовах війни, інструментів права інтелектуальної власності в забезпеченні епідемічної безпеки під час війни, а також особливостей відповідальності за правопорушення проти здоров’я в контексті захисту населення від епідемічних хвороб під час воєнних дій.

Спільнота Інституту висловлює вдячність видавництву “Право” за верстку та макетування матеріалів заходу та особисто його директору Віктору Прудникову.

Ознайомитися зі збірником можна за цим посиланням. Окрім того, ще одним важливим результатом роботи круглого столу стала резолюція, яку можна переглянути за цим посиланням.