Вийшов друком збірник нормотворчої та науково-аналітичної діяльності фахівців Інституту у 2019 р. – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вийшов друком збірник нормотворчої та науково-аналітичної діяльності фахівців Інституту у 2019 р.

«А чим Ви там займаєтесь в Інституті?» Це запитання, яке чув і не один раз ледь не кожен співробітник нашої установи, наштовхнуло нас на ідею популяризації результатів нашої роботи, що уже стало традицією. У відповідь нами видано збірник нормотворчої та науково-аналітичної діяльності фахівців Інституту у 2019 р. (законопроекти, науково-правові висновки, пропозиції та зауваження до законодавства). Видання присвячене 25-річчю Інституту та 95-річчю із дня народження академіка Володимира Володимировича Сташиса.

Минулий 2019 рік був насичений експертною роботою науковців нашої установи. Книга містить усі види нормопроектних та науково-аналітичних робіт, що були виконані нашими дослідниками. У першому розділі висвітлені ініціативні законопроекти, у другому – наукові висновки на запити органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, організацій. До останнього включено: 1) наукові висновки, зауваження та пропозиції з питань нормативно-правового забезпечення боротьби зі злочинністю, а також з питань науки та освіти; 2) науково-правові висновки щодо тлумачення та застосування законодавства України про кримінальну відповідальність, кримінального процесуального законодавства та законодавства у сфері судоустрою та адвокатури. Наприкінці розміщені додатки у вигляді актів впровадження в діяльність Верховної Ради України.

Інститут висловлює подяку колективу видавництва «Право» та його директору Прудникову Віктору Анатолійовичу за допомогу в опублікуванні книги.

Ззмістом збірника пожна ознайомитися за посиланням.