Вийшов друком Вип. 41 збірника наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Вийшов друком Вип. 41 збірника наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю»

Шановні колеги! Раді Вам повідомити про вихід у світ чергового випуску збірника наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю».

Чим цікавий 41 номер випуску? Він наглядно демонструє, що питання конвергенції наук, зокрема, юридичної і високих технологій, є тим трендом, який уже визначає наше теперішнє життя. На сторінках журналу авторами розглядаються питання правової «оболонки» паритету атомів і бітів, дотримання правопорядку у пандемічний період, постпандемічного соціально-економічного апокаліпсису та багато інших важливих для нашого суспільства тем.

Традиційно у виданні представлені роботи молодих учених, масштаби задумів яких вражають, адже аспіранти беруться за розв’язання складних проблем, таких як методологічні засади дослідження принципу законності в кримінальному праві або попередження вторинної віктимізації у світлі завдань кримінального провадження. Також у науковому виданні ми взяли за правило популяризувати наукові «новинки», що викликали чималий інтерес у дослідницькому середовищі і належать до категорії «must read».

Все вищесказане – лише короткий огляд змісту наукового видання. Зі збірником наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю» можна ознайомитися, придбавши  його у видавництві «Право».