Аспіранти Інституту взяли участь у роботі Харківського міжнародного юридичного Форуму – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Аспіранти Інституту взяли участь у роботі Харківського міжнародного юридичного Форуму

Початок нового навчального року в Інституті відзначився участю аспірантів у сателітному заході Харківського міжнародного юридичного форуму«МЕДИЧНЕ ПРАВО ТА ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПРАВО:  ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ», що відбувся 21 вересня.  За 5 років Форум набув популярності серед науковців, провідних фахівців та експертів із різних країн та став масштабною міжнародною подією.

Здобувачі Інституту мали змогу долучитись до  обговорення  актуальних проблем, висвітлюваних у доповідях видатних дослідників сучасної світової юридичної спільноти, таких як: Ханс-Йоахим Шрамм, Довидас Віткаускас, Інга Кудейкіна та ін. У заході також взяли участь наукові керівники аспірантів та їх викладачі: Владислава Батиргареєва, Вячеслав Борисов, Наталія Гуторова, Дарина Євтєєва, Аліна Калініна.

Аспіранти виявили зацікавленість у подальшій участі в подібних заходах, на яких набувається досвід генерування та розвитку наукових ідей, здійснення оцінки стану та перспектив розв’язання наукових проблем, послідовного та аргументованого викладення власної думки під час публічних виступів та конструктивних дискусій.

 Марина Кисельова, Анастасія Барабаш